O nas

Jesteśmy grupą młodych, ciekawych świata osób, które, jak możecie się domyślić, każdego dnia mają ogromną ilość różnych informacji do zapamiętania. Studiujemy, pracujemy, mamy rodziny – to wszystko sprawia, że robienie list jest dla nas koniecznością. Bo jak nauczyć się na egzamin, dopiąć na ostatni guzik ważny projekt czy wysłać dzieci do szkoły bez tego typu narzędzi? Dla nas to wręcz niemożliwe! I to właśnie dlatego zainteresowaliśmy się wciąż jeszcze niedocenianym tematem, jakim są techniki zapamiętywania.

A zainteresowaliśmy się nim na tyle, że szybko stał się on stałym elementem naszej codzienności. Od kilku lat prowadzimy szkolenia, na których ułatwiamy innym ludziom życie. Przychodzą do nas mówiąc zazwyczaj „Pomóżcie mi proszę. Co chwilę o czymś zapominam. Jestem tak roztrzepany/a, że mój szef wkrótce straci cierpliwość, a co za tym idzie, ja stracę pracę!”. Nasze szkolenie jest w tym przypadku najlepszym, na co może się zdecydować taka osoba. Kilka tygodni ciężkiej pracy skutkują tym, że nasz klient nie tylko nie traci pracy, ale wkrótce otrzymuje awans, ponieważ szef jest zachwycony jego zorganizowaniem i umiejętnością szybkiego rozwiązywania problemów.

Jeśli jeszcze nie przekonaliśmy Cię co do tego, czym się zajmujemy, to koniecznie zajrzyj na inne podstrony, na których dowiesz się więcej na temat naszej działalności i jej efektów.